اداره کل فرهنگی و هنری
08/3 1396

همایش هنر معاصر ایران و جهانی شدن برگزار می شود.همایش هشتمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر با عنوان " هنر معاصر ایران و جهانی شدن" برگزار می شود.
پژوهشگران می توانند برای شرکت در این همایش چکیده مقالات خود را تا ٢٨ آذرماه به سایت جشنواره به نشانیwww.ivafestival.ir ارسال کنند.
همایش "هنر معاصر ایران و جهانی شدن" به دبیری محمدرضا مریدی در هشتمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر از سوی مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر برگزار می شود و دانشگاه هنر، فرهنگستان هنر، پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات و انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی در برگزاری همایش مشارکت دارند.
این همایش هفته اول اسفندماه امسال برگزار می شود و مقالات برگزیده معرفی خواهند شد.تجربه­های نو در هنر معاصر ایران، هنر معاصر ایران در پارادوکس محلی­گرایی و جهانی­گرایی، هنر ایران در عصر رسانه­های جدید، هنر ایران در بازار بین المللی هنر، هنر ایران در جشنواره ها و رویدادهای جهانی هنر، هنر ایران در انجمن­ها و اتحادیه­های بین المللی هنر، هنر ایران در مطالعه تطبیقی با هنر منطقه­ای غرب آسیا و کشورهای همسایه محورهای همایش "هنر معاصر ایران و جهانی شدن" است.
هشتمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر به دبیری مجتبی آقایی از سوی مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر با هدف معرفی ایده ها و آفرینش های اصیل و خلاق هنریبهمن و اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت